Šeimos gydytojai Kelmėje

Šeimos medicina – pirminės sveikatos priežiūros sritis, su kuria susiduria kiekvienas gyventojas. Šioje grandyje dirbantys sveikatos specialistai – šeimos gydytojai – kasdien rūpinasi įvairaus amžiaus pacientų sveikata, efektyviai sprendžia pagrindines sveikatos problemas, užtikrina ligų profilaktiką.

Džiaugiamės, kad „Vitasana“ klinika yra sudariusi sutartį su ligonių kasomis pirminės sveikatos priežiūros paslaugoms teikti. Tai reiškia, kad prie mūsų klinikos prisirašiusiems pacientams už šeimos gydytojo teikiamas paslaugas mokėti nereikės!

Jūsų sveikata rūpinasi mūsų šeimos gydytojai:

Šeimos gydytoja Marina Ulinskaja (plačiau apie gydytoją skaitykite čia)

Šeimos gydytoja Diana Vaitiekūnienė

Šeimos gydytojų funkcijos:

 • Teikia būtinąją medicinos pagalba
 • Atlieka bendrą ir specifinį paciento ištyrimą (kraujospūdžio matavimas, akių, nosies, gerklės, odos, kraujo tyrimai)
 • Nustato preliminarią ligos diagnozę
 • Seka pacientų, sergančių lėtinėmis ligomis, sveikatos būklę
 • Išrašo vaistų receptus
 • Išrašo nedarbingumo pažymėjimus
 • Vakcinuoja kūdikius ir vaikus pagal profilaktinį skiepų kalendorių
 • Lanko pacientus namuose (atskiru susitarimu)
 • Teikia konsultacijas sveiko gyvenimo būdo, mitybos, fizinio aktyvumo klausimais
 • Vykdo nemokamas prevencines sveikatos tikrinimo programas
 • Stebi nėštumo eigą
 • Stebi kūdikių ir vaikų vystymosi raidą
 • Moko higienos įgūdžių

Tyrimai

Bendras kraujo tyrimas – vienas dažniausiai atliekamų profilaktinių tyrimų. Bendras kraujo tyrimas parodo kraujo elementų – baltųjų ir raudonųjų kraujo kūnelių (leukocitų bei eritrocitų), trobocitų ir kitų ląstelių kiekį, tūrį, formą, pasiskirstymą kraujyje pagal rūšį. Tai labai svarbus tyrimų metodas, mat jo dėka galima visapusiškai įvertinti paciento sveikatos būklę. Bendras kraujo tyrimas gali padėti diagnozuoti skirtingos kilmės uždegimus, mažakraujystę, įvairias bakterinės ir virusinės kilmės infekcijas.

Bendras šlapimo tyrimas – tai tikslus ir patogus būdas įvertinti inkstų ir šlapimo takų būklę. Šis tyrimas padeda diagnozuoti galimas ligas ir patologijas: inkstų nepakankamumą, cukrinį diabetą, tam tikrus vėžinius susirgimus ir kt. Šlapimo tyrimas gali būti atliekamas profilaktiniais tikslais ir esant įtarimui dėl ligos.

Cholesterolio kiekio kraujyje tyrimas – cholesterolis yra riebalams gimininga medžiaga, kuri randama gyvulinės kilmės produktuose. Cholesterolis svarbus sveikam organizmui, tačiau jo kieko padidėjimas didina įvairių susirgimų: nutukimo, širdies ir kraujagyslių ligų, aneurizmos, insulto riziką. Norint išsaugoti savo sveikatą ir minimalizuoti ligų grėsmę, rekomenduojame reguliariai atlikti profilaktinius cholesterolio kiekio kraujyje tyrimus.

Gliukozės kiekio kraujyje tyrimas – šie tyrimai nepamainomi nustatant su angliavandenio, gliukozės kiekio kraujyje pakitimais susijusias ligas, pirmiausia – cukrinį diabetą.

Gydymas

Mūsų šeimos gydytojai puikiai pažįsta kiekvieną savo pacientą. Užtikriname nepriekaištingą priežiūrą: pasitelkę kokybiškas medicinos priemones ir gilias profesines žinias, tiksliai diagnozuojame susirgimus, o esant reikalui, nedelsiant nukreipiame pas antrinio lygio sveikatos specialistus. Mūsų pacientai – patys svarbiausi, todėl visas šeimos gydytojų konsultacijas rengiame būtent Jums patogiu būdu: gyvai, raštu, telefonu arba vaizdo skambučiu.

Savo ir artimųjų sveikatą puoselėkite „Vitasana“ klinikoje. Profesionali šeimos gydytojų komanda kiekvieno vizito metu suteiks visapusišką rūpestį, moksline praktika ir žiniomis pagrįstą diagnostiką bei veiksmingą gydymą!