Mieli pacientai,

Siekiant užkirsti kelią galimam COVID-19 Koronaviruso
infekcijos plitimui, prašome Jūsų likti namuose ir su gydymo
įstaiga pirmiausia konsultuotis telefonu.

Kompensuojamieji vaistai ir pagalbos priemonės bus išrašomos nuotoliniu
būdu – paskambinus į klinikos registratūrą – Į KLINIKĄ ATVYKTI NEREIKIA.
Ūmių susirgimų atveju, šeimos gydytojų konsultacijos vykdomos telefonu.

Dėl šeimos gydytojo konsultacijos skambinti į registratūrą.
Pacientams norintiems sužinoti tyrimų rezultatus prašome skambinti į

registratūrą.

Visais Jums rūpimais klausimais galite konsultuotis telefonu 8 606 96299

SAUGOKITE SAVO SVEIKATĄ!

 

Gripas – nėra peršalimas. Nesidalinkite gripu. Gripo skiepų kaina 12 eurų.

 

Nuo 2020.03.02 UAB Šeimos klinikoje “Vita sana” pradeda dirbti šeimos gydytoja Marina Ulinskaja. Gydytoja švelni, atsakinga ir atsidavusi savo darbui. Turinti ilgametę patirtį šeimos gydytojo darbe.

Kviečiame registruotis pas šeimos gydytoją Mariną Ulinskają.

 

Nuo gruodžio 1 d. keičiasi testavimas mobiliuose punktuose

Nuo gruodžio 1 d. keičiantis privalomo darbuotojų testavimo ir Galimybių paso išdavimo tvarkoms, mobiliuose punktuose nebebus atliekami greitieji antigeno testai. Asmenų, kurie greitajam antigeno testui atlikti mobiliuose punktuose yra užsiregistravę po gruodžio 1 d., registracijos bus atšaukiamos.

Privalomai testuotis turintiems asmenims tyrimai nebebus finansuojami valstybės biudžeto lėšomis, todėl jiems mobiliuose punktuose nebebus atliekami greitieji antigeno testai, o Galimybių pasą bus galima gauti tik turint neigiamą PGR tyrimo atsakymą.

Taip pat nuo gruodžio 1 d. mobiliuose punktuose nebebus tiriami asmenys, vykstantys į užsienį. Asmenys, vykstantys į užsienį, atlikti PGR tyrimus savo lėšomis galės įstaigose, kurias galite rasti čia.

Nemokamai mobiliuose punktuose testuotis ir toliau galės nėščiosios ir asmenys, turintys medicininių kontraindikacijų skiepui, kartu pateikdami papildomus dokumentus (nėščiosios kortelę ar išrašą iš ESPBI IS dėl kontraindikacijų), jiems bus atliekami PGR tyrimai.

Be šių asmenų valstybės biudžeto lėšomis mobiliuose punktuose tyrimai ir toliau bus atliekami: simptomų turintiems asmenims, sąlytį turėjusiems asmenims, asmenims prieš hospitalizacijas, iš užsienio grįžusiems asmenims, asmenims, gavusiems teigiamą greitojo antigeno testo rezultatą, asmenims, kuriems rekomenduojama išsitirti po aplinkos paviršių tyrimo.

SAM Spaudos tarnyba

 

logo3